O nas

Firma PNEUMA® powstała w 1997r w Legnicy. W wyniku dynamicznego rozwoju w 2000 roku firma przeniosła siedzibę do obiektów w Szczytnikach nad Kaczawą (k. Legnicy), zyskując powierzchnie biurowe, magazynowe i warsztatowe oraz tereny umożliwiające dalszy rozwój przedsiębiorstwa.

Firma PNEUMA® jest generalnym przedstawicielem na Polskę niemieckiego producenta Hertz Kompressoren Gmbh, którego specjalnością są wysokiej klasy instalacje sprężonego powietrza, sprężarki śrubowe, tłokowe oraz doprężacze.

Ponadto reprezentujemy w Polsce światowych liderów w branży instalacji sprężonego powietrza i gazów:

Walker Filtration Ltd. (Anglia) – filtry sprężonego powietrza i gazów, osuszacze adsorpcyjne;

EQOfluids (Włochy) – aluminiowe systemy rurowe dystrybucji gazów i cieczy;

Sysadvance (Portugalia)  – generatory azotu, generatory tlenu.

Współpraca z takimi firmami gwarantuje najwyższą jakość oferowanych przez nas urządzeń, a dzięki świadczeniu profesjonalnych usług zyskujemy zaufanie coraz większej liczby Klientów w całej Polsce.

Profil firmy

Od początku istnienia firma specjalizuje się w dostarczaniu przemysłowych technologii związanych z wytwarzaniem i uzdatnianiem sprężonego powietrza, azotu i tlenu. W ramach podstawowych usług firma świadczy kompleksową obsługę zakładów przemysłowych, zarówno małych i średnich firm jak i dużych fabryk, kopalń i elektrowni. Firma PNEUMA® obsługuje zakłady przemysłowe na terenie Polski oraz krajów ościennych, oferując nowoczesne instalacje pneumatyczne.

Usługi

Dysponujemy doświadczonym i w pełni wyposażonym działem serwisu. Nasz personel uczestniczy w regularnych szkoleniach w zakładach produkcyjnych, a do tego posiadamy autoryzację producentów na obsługę i serwis urządzeń.

Oferujemy serwis w okresie gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym. Zawieramy umowy serwisowe z rozszerzonym pakietem usług w zakresie obsługi sprężarkowni.

Duży magazyn oryginalnych części zamiennych w Szczytnikach, a także partnerskie odziały sprzedażowo - serwisowe w Krakowie, Rzeszowie, Legnicy, Wrocławiu, Rawiczu, Radomsku umożliwiają nam realizację czynności serwisowych na terenie kraju do 24 godzin od momentu potwierdzenia zgłoszenia.

Realizujemy kompletne sprężarkownie oraz instalacje pneumatyczne (sprężonego powietrza) „pod klucz”.

Zapraszamy do współpracy,

Zespół PNEUMA

Kontakt

tel.: +48 (76) 862 30 77

tel. kom.:+48 501 642 025

e-mail: biuro@pneuma.pl