Praca

1.  Specjalista ds techniczno handlowych / Serwisant

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiada m.in. za:

- Montaż, serwis i naprawa sprężarek powietrza oraz instalacji pneumatycznych

- Regularne kontakty telefoniczne oraz drogą elektroniczną ze stałymi i potencjalnymi klientami

- Ścisła współpraca z działem handlowym

- Doradztwo oraz wsparcie techniczne klientów

- Raportowanie

- Obszar działania: teren całej Polski oraz warsztat i biuro w siedzibie firmy

Wymagania:

- Miejsce zamieszkania: woj. dolnośląskie

- Wykształcenie techniczne (preferowane elektryk, elektromechanik)

- Znajomość zagadnień elektrotechnicznych

- Zdolność analitycznego myślenia

- Umiejętność przyswajania zagadnień technicznych

- Dyspozycyjność związana z częstymi wyjazdami służbowymi

- Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, Outlook)

- Prawo jazdy kat. B

- Doświadczenie będzie dodatkowym atutem

- Mile widziani absolwenci szkół technicznych

Oferujemy:

- Stabilną pracę dającą satysfakcję

- Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

- Dobrą atmosferę pracy

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności

- Niezbędne narzędzia pracy

- Dostęp do najnowszych technologii

- Szkolenia, w tym bezpośrednio u producentów

2. Specjalista ds operacyjnych

Podstawowe obowiązki:

- Doradztwo techniczne i sprzedaż produktów będących w ofercie Firmy
- Realizacja zamówień do dostawców
- Koordynacja transportu
- Obsługa programu WAPRO Mag

Wymagania:

- Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
- Mile widziani absolwenci

Oferujemy:

- Możliwość rozwoju zawodowego
- Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz Cv.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 833).

Kontakt

tel.: +48 (76) 862 30 77

tel. kom.:+48 501 642 025

e-mail: biuro@pneuma.pl