Sprężarki tłokowe jednostopniowe HPC S1-S10 | 1.1 kW - 7.5 kW |

Proste w użyciu, bezpieczne i trwałe sprężarki tłokowe są idealne dla małych firm, warsztatów lub zastosowań przemysłowych. Kompresory tłokowe HPC S produkowane i stosowane od 1969 r. stanowią podstawę zaufania do firmy Hertz Kompressoren.

Dane techniczne

ModelZbiornikCiśnienieWydajnośćObrotyMocDługośćSzerokośćWysokośćWaga
HPC Slitrybarl/min1/minkWL (mm)W (mm)H (mm)kg
HPC S18082058001,1132045090092
HPC S28083278001,51320450920107
HPC S320084108002,215505001050133
HPC S53008607800418855001150210
HPC S7500810137505,519506801300303
HPC S10500816577507,519506801400373
Kontakt
close slider

tel.: +48 (76) 862 30 77

tel. kom.:+48 501 642 025

e-mail: biuro@pneuma.pl