WYBIERZ DZIAŁ OFERTY
Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
tel. +48 76 862 30 77
tel./faks +48 76 862 08 63
e-mail: biuro@pneuma.pl

Sprężarki / Kompresory powietrza

Kompresory powietrza Hertz Kompressoren GmbH stanowią idealny wybór dla wszystkich gałęzi przemysłu i zastosowań. Każdy model sprężarki powietrza wyposażony jest w ekskluzywny moduł śrubowy, wykonany z najmocniejszych materiałów. Każdy kompresor powietrza zapewnia wyjątkową wydajność, skuteczność i długotrwałą żywotność.

Nasza oferta sprężarek powietrza obejmuje: sprężarki śrubowe, tłokowe, wysokociśnieniowe, przewoźne, kompresory powietrza na zbiorniku i z falownikiem


DĄŻYMY DO DOSKONAŁOŚCI

Ponad 50 lat doświadczeń w projektowaniu i produkcji sprężarek powietrza, umożliwiło nam stworzenie kompletnej gamy wszelkiego rodzaju sprężarek śrubowych i tłokowych o sprawdzonej jakości. Zakład posiada własne walcownie oraz działy obróbki metali, dzięki czemu jakość komponentów sprężarki powietrza jest ściśle kontrolowana na każdym etapie produkcji. Urządzenia są zaprojektowane i wykonane zgodnie z normami CE. Fabryka dysponuje certyfikatami m.in.  ISO 9001- zarządzanie jakością, ISO 18001-OHSAS, ISO 14001 - norma środowiskowa.

NIEZAWODNA KONSTRUKCJA

Ciągłe udoskonalenia oraz innowacje w zakresie zastosowanych materiałów, technik obróbki i montażu sprawiają, że kompresory powietrza Hertz spełniają wszelkie oczekiwania. Sprawdzona konstrukcja sprężarek powietrza poparta regularną konserwacją zapewnia wyjątkową sprawność i żywotność.


PROSTA OBSŁUGA I SERWIS

Wszystkie modele sprężarek powietrza Hertz Kompressoren są budowane z myślą o szerokiej gamie zastosowań, łatwej konserwacji oraz niskim kosztom eksploatacji. Wszystkie części zamienne są łatwo dostępne we wszystkich centrach serwisowych w Polsce i na świecie.


SERWIS I CZĘSCI ZAMIENE

Rozbudowana sieć oddziałów sprzedażowo – serwisowych w Polsce umożliwia przystąpienie do prac serwisowych w ciągu 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia. Komponenty sprężarek są dostępne z magazynu centralnego w Kunicach lub w oddziałach.

Sprężarki śrubowe

Kompresory śrubowe Hertz Kompressoren GmbH stanowią idealny wybór dla wszystkich gałęzi...

więcej

Sprężarki tłokowe

Kompresory tłokowe Hertz Kompressoren GmbH stanowią idealny wybór dla wszystkich gałęzi...

więcej

Części do sprężarek

Użytkując sprężarki powietrza należy regularnie wymieniać części eksploatacyjne, aby...

więcej