WYBIERZ DZIAŁ OFERTY
Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

P.H.U. Pneuma

tel. (76) 862 30 77
tel./faks (76) 862 08 63
e-mail: biuro@pneuma.pl
Szczytniki nad Kaczawą 17
59-216 Kunice
woj. dolnośląskie
NIP: 6911469354

Sprężarki / Kompresory powietrza

Oferujemy Państwu niezawodne kompresory powietrza Hertz Kompressoren GmbH, które stanowią idealny wybór dla wszystkich gałęzi przemysłu i zastosowań. Każdy model sprężarki powietrza wyposażony jest w ekskluzywny moduł śrubowy, wykonany z najmocniejszych materiałów. Nasze rozwiązania zapewniają wyjątkową wydajność, skuteczność i długotrwałą żywotność.

Nasza oferta obejmuje sprężarki powietrza:

 • śrubowe,
 • tłokowe,
 • wysokociśnieniowe,
 • przewoźne,
 • kompresory powietrza na zbiorniku i z falownikiem.

URZĄDZENIA WYSOKIEJ KLASY

Ponad 50 lat doświadczeń w projektowaniu i produkcji umożliwiło nam stworzenie kompletnej gamy wszelkiego rodzaju sprężarek śrubowych i tłokowych o sprawdzonej jakości. Zakład posiada własne walcownie oraz działy obróbki metali, dzięki czemu jakość komponentów sprężarki powietrza jest ściśle kontrolowana na każdym etapie produkcji. Urządzenia są zaprojektowane i wykonane zgodnie z normami CE. Fabryka dysponuje certyfikatami m.in. ISO 9001- zarządzanie jakością, ISO 18001-OHSAS, ISO 14001 - norma środowiskowa.

NIEZAWODNA KONSTRUKCJA

Ciągłe udoskonalenia oraz innowacje w zakresie zastosowanych materiałów, technik obróbki i montażu sprawiają, że kompresory powietrza Hertz spełniają wszelkie oczekiwania. Sprawdzona konstrukcja urządzeń poparta regularną konserwacją zapewnia wyjątkową sprawność i żywotność.

PROSTA OBSŁUGA I SERWIS

Wszystkie modele sprężarek powietrza Hertz Kompressoren są budowane z myślą o szerokiej gamie zastosowań, łatwej konserwacji oraz niskich kosztach eksploatacji. Wszystkie części zamienne są łatwo dostępne we wszystkich centrach serwisowych w Polsce i na świecie.

SERWIS I CZĘSCI ZAMIENE

Rozbudowana sieć oddziałów sprzedażowo – serwisowych w Polsce umożliwia przystąpienie do prac serwisowych w ciągu 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia. Komponenty urządzeń są dostępne z magazynu centralnego w Kunicach lub w oddziałach.

NASZA OFERTA NA SPRĘŻARKI

Dostępne w naszej ofercie sprężarki powietrza śrubowe i tłokowe to najchętniej stosowane urządzenia tego typu w każdej gałęzi przemysłu.

 • Śrubowe są niezwykle popularne szczególnie w przypadku urządzeń od 4 kW w górę – powietrze jest sprężane między dwoma wirnikami, a w ich systemach chłodzenia bardzo istotną rolę odgrywa olej. Nasze rozwiązania cieszą się dużą popularnością wśród użytkowników, ponieważ zapewniają bardzo wysoką jakość powietrza, koszty ich utrzymania nie są wysokie, a podczas swojej pracy generują bardzo mało hałasu. Stawiamy na najwyższą jakość wykonania i najlepsze materiały zastosowane w produkcji, w związku z czym nasze kompresory powietrza są niezawodne przez bardzo długi czas.
 • Tłokowe z kolei największym zainteresowaniem cieszą się w przemyśle motoryzacyjnym. Chociaż są coraz częściej zastępowane przez modele śrubowe, wciąż cieszą się dużym zainteresowaniem – ze względu na wysoką trwałość oraz atrakcyjne ceny. W skład naszej oferty wchodzą rozwiązania nisko- i wysokociśnieniowe, które znajdują bardzo szerokie zastosowanie w wielu branżach – nie tylko motoryzacji, ale też budownictwie czy przemyśle morskim.

Polecamy również:

 • filtry i separatory oleju,
 • filtry powietrza,
 • oleje,
 • zawory dolotowe i wiele innych części zamiennych.

Oferowane Państwu sprężarki śrubowe cieszą się dużym zainteresowaniem Klientów ze...

więcej

Kompresory tłokowe Hertz Kompressoren GmbH stanowią idealny wybór dla wszystkich gałęzi...

więcej

Użytkując sprężarki powietrza należy regularnie wymieniać części eksploatacyjne, aby...

więcej

Oferujemy kontenerowe stacje wytwarzania sprężonego powietrza i azotu w sytemie plug & play.

więcej