Współpraca

Użytkownicy.

Podstawowa oferta handlowa uwzględnia dostawę kompletnych urządzeń bezpośrednio do zakładu użytkownika, uruchomienie oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Dodatkowo świadczymy usługi montażu urządzeń wraz z orurowaniem w obrębie sprężarkowni oraz dostawę i montaż całego sysemu rurowego dystrybucji sprężonego powietrza w zakładzie.

Partnerzy handlowi.

Jeżeli jesteście Państwo  zainteresowani współpracą w zakresie sprzedażyi i serwisu oferowanych przez nas urządzeń, prosimy o kontakt z nami w celu ustalenia zakresu współpracy i przedstawienia oferty partnerskiej.

Biura projektowe.

Zapraszamy do współpracy biura projektowe branży sprężonego powietrza, wody, azotu, próżni. Oferujemy pełne wsparcie techniczne w tematyce doboru sprężarek powietrza, osuszaczy, filtracji itp.  oraz instalacji sprężonego powietrza wykonanej w innowacyjnym systemie aluminiowych rur EQOfluids.

Inwestorzy i Wykonawcy inwestycji.

Realizujemy sprężarkownie przemysłowe i instalacje sprężonego powietrza zgodnie z opracowaną przez nas koncepcją lub według dostarczonego projektu. W tym obszarze wykonujemy sprężarkownie przemysłowe pod klucz z dostawą i montażem oferowanych przez nas urządzeń.

Praca w Pneumie.

Jeżeli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, chętnie poznamy Twoje oczekiwania. Zapraszamy do odwiedzenia zakładki Praca lub do bezpośredniego kontaktu z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat aktualnych ofert pracy.

Kontakt

tel.: +48 (76) 862 30 77

tel. kom.: +48 501 642 025

e-mail: biuro@pneuma.pl