Dlaczego warto używać pistoletu pneumatycznego EXAIR Soft Grip

Bezpieczny pistolet pneumatyczny EXAIR Soft Grip jest idealny do komfortowej pracy przez długie godziny. Jego ergonomiczny kształt utrzymuje dłoń w wygodnej pozycji, dzięki dużemu spustowi możliwa jest obsługa jednym lub kilkoma palcami. Wytrzymały korpus z odlewu aluminiowego nadaje się do trudnych zastosowań przemysłowych i został wyposażony w wygodny hak do zawieszania w celu łatwego przechowywania. Pistolet pneumatyczny Soft Grip można zamówić z szeroką gamą różnych dysz powietrznych, od lekkich do ciężkich, obsługujących większość aplikacji.  W celu zapewnienia najwyższego komfortu i bezpieczeństwa operatora należy zainstalować osłonę  chroniącą przed wiórami.

W ofercie posiadamy aluminiowe rury przedłużające dostępne w długościach 6 „, 12”, 18 „, 24”, 36 „, 48”, 60 „i 72”, co pozwala w łatwy sposób dostosować pistolet do zróżnicowanych aplikacji.

Pistolet pneumatyczny EXAIR Soft Grip można również skonfigurować za pomocą węża Stay Set. Ten wąż może być zgięty, a następnie utrzymywać pożądany kształt, pozostając na swoim miejscu. Elastyczny wąż przedłużający dostępny jest w długościach 6 „, 12”, 18 „, 24” i 36 „. Końcówki łączące węża elastycznego są dostępne jako 1/4 MNPT X 1/8 FNPT lub 1/4 MNPT X 1/4 MNPT.  Elastyczny wąż może wytrzymać temperaturę do 70 ° C.

Dzięki pistoletowi pneumatycznemu EXAIR Soft Grip możesz uzyskiwać wysoką siłę odmuchu wymaganą do trudnych zastosowań bez ryzyka urazów personelu. Pistolet spełnia normy BHP dotyczące hałasu i szkodliwego ciśnienia.

Kontakt

tel.: +48 (76) 862 30 77

tel. kom.: +48 501 642 025

e-mail: biuro@pneuma.pl