Pnauma

Usługi

Szeroki asortyment produktów do wytwarzania oraz uzdatniania sprężonego powietrza to jednak nie wszystko, co możemy zaoferować naszym Klientom. Oprócz dużego wyboru produktów oferujemy także serwis oraz montaż dostarczanych przez nas urządzeń przemysłowych. Naprawiamy oraz instalujemy osuszacze ziębnicze i adsorpcyjne, a także sprężarki śrubowe oraz tłokowe. Proponujemy również urządzenia pomiarowe, dzięki którym możliwy jest dobór właściwych rozwiązań optymalizacyjnych w zakładzie pod kątem oszczędności lub zarządzania systemem sprężonego powietrza. Nasi pracownicy stale dokształcają się w zakresie serwisowania i montażu proponowanych przez nas urządzeń. Współpracujemy z firmami, które odpowiadają za dostarczanie nam oryginalnych części zamiennych do sprężarek powietrza, osuszaczy oraz urządzeń pomiarowych. Dzięki temu możemy działać sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów.

Serwis sprężarek powietrza

Zapewniamy naszym Klientom pełną pomoc serwisową w zakresie naprawy oraz instalowania sprężarek powietrza. Jesteśmy obecni podczas okresu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego. Dbamy o to, by nasi pracownicy brali udział w niezbędnych szkoleniach z zakresu prowadzonej przez nas działalności. Dzięki temu poszerzamy nasze umiejętności, świadcząc usługi serwisowe na najwyższym poziomie.Nasz rozbudowany system serwisowy może podjąć działania w ciągu doby od zgłoszenia awarii przez Klienta. Części pozyskujemy od producentów posiadających wyłącznie oryginalne podzespoły. Dostarczamy również urządzenia pomiarowe.

Serwis i naprawa osuszaczy adsorpcyjnych

Nasz serwis zajmuje się naprawą mechanizmów do uzdatniania powietrza, w tym osuszaczy (ziębniczych i adsorpcyjnych) oraz urządzeń peryferyjnych, które mogą ulec zużyciu podczas eksploatacji. Oferujemy nie tylko wysoką jakość usług oraz sprawne przeprowadzenie naprawy, ale także części i zestawy naprawcze pozyskane od sprawdzonych producentów. Kadra naszych wyspecjalizowanych pracowników wykona pełen przegląd osuszaczy ziębniczych i adsorpcyjnych.Nasi Klienci mogą liczyć na pełną umowę serwisową w ramach świadczonych usług. Zapewniamy wsparcie doradcze podczas naprawy oraz wymiany części.

Audyt sprężonego powietrza

Jeśli nie wiedzą Państwo, jakie potrzeby ma prowadzone przedsiębiorstwo, proponujemy naszą fachową pomoc. Przeprowadzamy profesjonalny audyt sprężonego powietrza na terenie zakładu. Dokonywane przez nas pomiary przepływu, ciśnienia, punktu rosy oraz temperatury sprężonego powietrza pozwalają na dobór optymalnych rozwiązań.W ramach usługi wykrywamy oraz eliminujemy nieszczelności instalacji pneumatycznych. Gwarantujemy wsparcie doradcze podczas wyboru proponowanych przez nas rozwiązań.

Scroll to Top