O firmie

Poznaj historię naszej firmy

Firma PNEUMA® powstała w 1997r w Legnicy. W wyniku dynamicznego rozwoju w 2000 roku firma przeniosła siedzibę do obiektów w Szczytnikach nad Kaczawą (k. Legnicy), zyskując powierzchnie biurowe, magazynowe i warsztatowe oraz tereny umożliwiające dalszy rozwój przedsiębiorstwa.

Od początku działalności specjalizujemy się w dostarczaniu przemysłowych technologii związanych z wytwarzaniem i uzdatnianiem sprężonego powietrza, azotu i tlenu. W ramach podstawowych usług świadczymy kompleksową obsługę zakładów przemysłowych, zarówno małych i średnich firm jak i dużych fabryk, kopalń i elektrowni. Obsługujemy zakłady przemysłowe na terenie Polski oraz krajów ościennych, oferując nowoczesne sprężarki powietrza, generatory azotu oraz instalacje pneumatyczne, dysze sprężonego powietrza. Dysponujemy doświadczonym i w pełni wyposażonym działem serwisu. Nasz personel uczestniczy w regularnych szkoleniach w zakładach produkcyjnych, a do tego posiadamy autoryzację producentów na obsługę i serwis urządzeń.

Oferujemy serwis w okresie gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym. Zawieramy umowy serwisowe z rozszerzonym pakietem usług w zakresie obsługi sprężarkowni.
Duży magazyn oryginalnych części zamiennych w Szczytnikach, a także partnerskie odziały sprzedażowo – serwisowe w Krakowie, Rzeszowie, Wrocławiu umożliwiają nam realizację czynności serwisowych na terenie kraju do 24 godzin od momentu potwierdzenia zgłoszenia.
Realizujemy kompletne sprężarkownie oraz instalacje pneumatyczne (sprężonego powietrza) „pod klucz.

Zapraszamy do współpracy.

O firmie

Współpraca z firmą PNEUMA

Użytkownicy

Podstawowa oferta handlowa uwzględnia dostawę kompletnych urządzeń bezpośrednio do zakładu użytkownika, uruchomienie oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dodatkowo świadczymy usługi montażu urządzeń wraz z orurowaniem w obrębie sprężarkowni oraz dostawę i montaż całego sysemu rurowego dystrybucji sprężonego powietrza w zakładzie.

Partnerzy handlowi

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą w zakresie sprzedażyi i serwisu oferowanych przez nas urządzeń, prosimy o kontakt z nami w celu ustalenia zakresu współpracy i przedstawienia oferty partnerskiej.

Biura projektowe

Zapraszamy do współpracy biura projektowe branży sprężonego powietrza, wody, azotu, próżni. Oferujemy pełne wsparcie techniczne w tematyce doboru sprężarek powietrza, osuszaczy, filtracji itp. oraz instalacji sprężonego powietrza wykonanej w innowacyjnym systemie aluminiowych rur EQOfluids.

Inwestorzy i Wykonawcy inwestycji

Realizujemy sprężarkownie przemysłowe i instalacje sprężonego powietrza zgodnie z opracowaną przez nas koncepcją lub według dostarczonego projektu. W tym obszarze wykonujemy sprężarkownie przemysłowe pod klucz z dostawą i montażem oferowanych przez nas urządzeń.

Praca w Pneumie

Jeżeli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, chętnie poznamy Twoje oczekiwania. Zapraszamy do odwiedzenia zakładki Praca lub do bezpośredniego kontaktu z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat aktualnych ofert pracy.

Scroll to Top