Praca

1.  Specjalista ds techniczno handlowych / Serwisant

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiada m.in. za:

  • Montaż, serwis i naprawa sprężarek powietrza oraz instalacji pneumatycznych
  • Regularne kontakty telefoniczne oraz drogą elektroniczną ze stałymi i potencjalnymi klientami
  • Ścisła współpraca z działem handlowym
  • Doradztwo oraz wsparcie techniczne klientów
  • Raportowanie
  • Obszar działania: teren całej Polski oraz warsztat i biuro w siedzibie firmy

Wymagania:

  • Miejsce zamieszkania: woj. dolnośląskie
  • Wykształcenie techniczne (preferowane elektryk, elektromechanik)
  • Znajomość zagadnień elektrotechnicznych
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Umiejętność przyswajania zagadnień technicznych
  • Dyspozycyjność związana z częstymi wyjazdami służbowymi
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, Outlook)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziani absolwenci szkół technicznych

Oferujemy:

  • Stabilną pracę dającą satysfakcję
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Szkolenia, w tym bezpośrednio u producentów

2. Doradca Techniczno Handlowy

  • Doradztwo techniczne i dobór produktów
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Realizacja sprzedaży
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Stały kontakt telefoniczny z klientami
  • Rozmowy techniczno-handlowe w zakładach produkcyjnych na terenie całej Polski

Wymagania:

  • Zaangażowanie
  • Chęć i gotowość do nauki nowych technologii
  • Komunikatywność
  • Dyspozycyjność związana z wyjazdami służbowymi
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PNEUMA, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez PNEUMA danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody,

którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem biuro@pneuma.pl

Kontakt

tel.: +48 (76) 862 30 77

tel. kom.: +48 501 642 025

e-mail: biuro@pneuma.pl