Dwufunkcyjna pompa beczkowa wysokiego podnoszenia – odkurzacz do zbierania cieczy

W ostatnim czasie zgłosił się do nas klient, u którego w maszynie pompującej ciecz często pękał wąż hydrauliczny. Ciecz wypełniała kanał pod maszyną i powstawał szlam z wody, brudu i oleju. W takiej sytuacji używano mopów, wiader i pompy wodnej. Takie działania powodowały ryzyko obrażeń, niewydajnej pracy i nieefektywności. Zaproponowaliśmy klientowi zastosowanie dwufunkcyjnej pompy beczkowej wysokiego podnoszenia. Zastosowanie tego urządzenia zapewniło ułatwienie pracy dla wielu osób.

Klient przedstawił swoim pracownikom nowe rozwiązanie, dwufunkcyjną pompę beczkową wysokiego podnoszenia EXAIR. Po podłączeniu sprężonego powietrza, zamontowaniu przedłużenia ssawki do węża próżniowego, zaczęto zasysać płynny bałagan do beczki o pojemności 114 l. Kiedy beczka się napełniła, a automatyczny zawór zabezpieczający przed zalaniem zatrzymał urządzenie, klient uświadomił sobie, że powinienem był kupić beczkę o pojemności208l. Nie stanowiło to dla nas problemu, 208-litrowa beczka była dostępna w naszym magazynie, więc klient kupił nową beczkę i pokrywę, ponieważ elementy ze 114-litrowego systemu pasowały także do beczki o pojemności 208l. Operatorzy byli zachwyceni i cieszyli się szybkim i bezproblemowym procesem sprzątania.

W ofercie posiadamy więcej wariantów przemysłowych produktów do sprzątania, ale w tym przypadku wysokowydajna dwufunkcyjna pompa beczkowa idealnie się sprawdziła. Te systemy o dużej mocy są w stanie podnieść płyny na wysokość do 4,5 m i napełnić beczkę o pojemności 208l. w mniej niż 85 sekund. Po przekręceniu pokrętła ta sama pompa wypompuje płyn z beczki. To urządzenie nie ma ruchomych części i nie wymaga zasilania elektrycznego, ponieważ działa na sprężone powietrze.

Oprócz czyszczenia kanałów, inne zastosowania obejmują między innymi; studzienki poniżej poziomu gruntu, studnie głębinowe, magazyny podziemne, zbiorniki i cysterny do przechowywania.

 

Wysokowydajna pompa beczkowa jest dostępna w rozmiarach 114, 208 i 416 l. Oferujemy różne opcje, jak pokazano na powyższym zdjęciu. Jeśli masz potrzeby w zakresie utrzymania czystości w przemyśle i nie masz pewności, który produkt jest dla Ciebie najlepszy, skontaktuj się z nami.

Kontakt

tel.: +48 (76) 862 30 77

tel. kom.: +48 501 642 025

e-mail: biuro@pneuma.pl