Dysze do mgły EXAIR utrzymują w szklarniach odpowiednią wilgotność powietrza

Jeśli masz podobne zastosowanie i chciałbyś dowiedzieć się więcej,

zadzwoń 501 642 025 lub napisz biuro@pneuma.pl

Mgła. Nikt nie lubi tego zjawiska atmosferycznego. Jest ono wręcz niebezpieczne dla jednostek pływających na otwartej wodzie a szczególnie dla tych przy brzegu. Loty są opóźnione lub odwołane, co powoduje, że podróżni znajdują się w terminalach na lotniskach daleko od domu, a wielu z nich nie załatwi pilnych spraw.

 

Ale wiesz, kto lubi mgłę? Właściciele szklarni. Ich rośliny otrzymują dużo wody z dobrze nawodnionej gleby, ale liście i płatki mogą usychać i odbarwiać się, jeśli wilgotność nie jest utrzymywana na wysokim poziomie.

 

To samo dotyczy części szklarni, których klienci nie widzą, gdy wybierają rośliny jednoroczne do sadzenia w swoich ogrodach? są to komory do kiełkowania nasion . Niedawno mieliśmy przyjemność współpracować z właścicielem szklarni, który musiał wymienić stare, wadliwe dysze w jednej z komór kiełkowania. Był on zainteresowany wyjątkowo drobną mgiełką, którą wytwarzają dysze do mgły EXAIR. Po kilku testach z kilkoma różnymi modelami dysz, ustalono, że dysze rozpylające model AW1020SS (szerokokątny okrągły strumień, mieszanie wewnętrzne) zapewniają optymalne wyniki.

 

Ponieważ systemy zamgławiania w innych komorach zaczynały zawodzić, zastąpiono je dyszami do mgły EXAIR model AW1020SS.


Dysze zmgławiające EXAIR oferują niewiarygodnie szeroki zakres przepływu, rodzajów strumieni i możliwości regulacji, aby dopasować się do większości zastosowań, które wymagają rozpylania delikatnej mgły. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami.

Scroll to Top