Nowe reduktory ciśnienia w naszej ofercie

Jeśli masz podobne zastosowanie i chciałbyś dowiedzieć się więcej,

zadzwoń 501 642 025 lub napisz biuro@pneuma.pl

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi reduktorami, które niedawno pojawiły się w naszej ofercie. Dostępne są między innymi nowe reduktory wykonane ze stali nierdzewnej, przystosowane do pracy z wysokim ciśnieniem w zastosowaniach laboratoryjnych. Poniżej znajdą Państwo garść informacji o nowych pozycjach, a po więcej szczegółów zapraszamy na strony poszczególnych produktów.

Reduktory ciśnienia 3TCR2 oraz 3TCR3 to nowoczesna konstrukcja, która nie wymaga smarowania dynamicznych uszczelnień, a co za tym idzie, nie występuje ryzyko zanieczyszczenia powietrza czy gazu technicznego. Wszystko to uzyskuje się dzięki zastosowaniu specjalnej warstwy powłoki PTFE o niskim współczynniku tarcia i przyczepności na powierzchniach. Takie rozwiązanie, w połączeniu ze wszystkimi polerowanymi wewnętrznymi elementami mechanicznymi sprawia, że reduktory te nadają się do instalacji i urządzeń do napełniania substancji medycznych i farmaceutycznych, gdzie należy bezwzględnie unikać ryzyka wdmuchiwania niepożądanych czynników zanieczyszczających.

Nowe modele dwustopniowych reduktorów ciśnienia, seria 314R4 (ze stali nierdzewnej 316L) i seria 114R4 (mosiądz chromowany) są wykonane w konfiguracji dwustopniowej, która obejmuje regulator wysokiego ciśnienia, a następnie reduktor średniego i niskiego ciśnienia w jednym urządzeniu. Reduktory ciśnienia w tej konfiguracji zapewniają regulację ciśnień wylotowych z dużą dokładnością. Nadają się do stosowania ze sprężonym powietrzem, gazami technicznymi i gazami czystymi. Urządzenia wykonane są ze zintegrowanym zaworem nadmiarowym. Przyłącza wlotowe dostępne w wersji z przyłączem butli lub z gwintem 1/4”.

Kolejną nowością są regulatory ciśnienia serii 314RL (ze stali nierdzewnej 316L) i 114RL (mosiądz chromowany) do zastosowań laboratoryjnych. To urządzenia średniociśnieniowe (Pin max = 20 bar), wyposażone w membranę ze stali nierdzewnej, dzięki czemu nadają się do stosowania zarówno z czystymi gazami, jak i ze sprężonym powietrzem i gazami technicznymi. Cechują się kompaktowymi wymiarami i lekkością.

Scroll to Top