O nas

Firma PNEUMA® powstała w 1997r w Legnicy. W wyniku dynamicznego rozwoju w 2000 roku firma przeniosła siedzibę do obiektów w Szczytnikach nad Kaczawą (k. Legnicy), zyskując powierzchnie biurowe, magazynowe i warsztatowe oraz tereny umożliwiające dalszy rozwój przedsiębiorstwa.

Od początku działalności  specjalizujemy się w dostarczaniu przemysłowych technologii związanych z wytwarzaniem i uzdatnianiem sprężonego powietrza, azotu i tlenu. W ramach podstawowych usług świadczymy kompleksową obsługę zakładów przemysłowych, zarówno małych i średnich firm jak i dużych fabryk, kopalń i elektrowni. Obsługujemy zakłady przemysłowe na terenie Polski oraz krajów ościennych, oferując nowoczesne sprężarki powietrza, generatory azotu oraz instalacje pneumatyczne, dysze sprężonego powietrza.

Dysponujemy doświadczonym i w pełni wyposażonym działem serwisu. Nasz personel uczestniczy w regularnych szkoleniach w zakładach produkcyjnych, a do tego posiadamy autoryzację producentów na obsługę i serwis urządzeń.

Oferujemy serwis w okresie gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym. Zawieramy umowy serwisowe z rozszerzonym pakietem usług w zakresie obsługi sprężarkowni.

Duży magazyn oryginalnych części zamiennych w Szczytnikach, a także partnerskie odziały sprzedażowo - serwisowe w Krakowie, Rzeszowie, Wrocławiu umożliwiają nam realizację czynności serwisowych na terenie kraju do 24 godzin od momentu potwierdzenia zgłoszenia.

Realizujemy kompletne sprężarkownie oraz instalacje pneumatyczne (sprężonego powietrza) „pod klucz”.

Zapraszamy do współpracy.

 

Kontakt

tel.: +48 (76) 862 30 77

tel. kom.: +48 501 642 025

e-mail: biuro@pneuma.pl