Pistolet chłodzący Cold Gun odpowiedni do różnych aplikacji

Jeśli masz podobne zastosowanie i chciałbyś dowiedzieć się więcej,

zadzwoń 501 642 025 lub napisz biuro@pneuma.pl

Ostatnio uzgadnialiśmy z klientem dobór chłodnicy szaf sterowniczych EXAIR, dowiedzieliśmy się że najlepiej w przypadku tej aplikacji zastosować inny produkt EXAIR! Klient chciał schłodzić niektóre żeberka panelu analizatora (radiatory), jednocześnie chroniąc je przed kurzem.

Poleciliśmy nasz System Pistoletu Chłodzącego Cold Gun model #5315 z dwupunktowym wężem chłodzącym. Pistolet chłodzący Cold Gun wytwarza spadek temperatury o 28°C w stosunku do temperatury zasilającego sprężonego powietrza i zapewnia 1000 Btu/h mocy chłodniczej. Na przykład, jeśli temperatura zasilania sprężonym powietrzem wynosi 21°C, temperatura na zimnym końcu będzie wynosiła ok -7°C. Dwupunktowy wąż chłodzący rozdziela strumień zimnego powietrza na 2 oddzielne strumienie, zapewniając szerszy obszar zasięgu.

                                                                   Zestaw pistoletu chłodzącego EXAIR z dwupunktowym wężem chłodzącym

Klient zdecydował się zamówić jeden komplet i po tygodniu testów powrócił z informacją zwrotną:


Testowany zestaw przyniósł świetne rezultaty, chcielibyśmy zamówić trzy kolejne. Bardzo dziękujemy za pomoc, ponieważ analizator pracuje w temperaturze niższej o 21°C niż dotychczas, bez awarii związanych z przegrzewaniem?


Jest to rodzaj pozytywnych opinii, które z radością zawsze czytamy! To niesamowite uczucie, gdy klient poświęca cenny czas, aby docenić że produkty EXAIR okazały się idealnym rozwiązanie jego problemów!


W zeszłym tygodniu, po ponad 2 miesiącach od naszej ostatniej korespondencji, klient wysłał nam kolejnego e-maila, który brzmiał?

?Nie doświadczyliśmy ani jednej awarii naszych analizatorów od czasu zainstalowania pistoletów dwa miesiące temu. Zimne powietrze rozwiązało problem przegrzewania się naszego analizatora ? nawet w najgorętsze dni lata.?


Poinformowaliśmy klienta, jak bardzo doceniliśmy tę niesamowitą wiadomość i jak bardzo byliśmy szczęśliwi, że mogliśmy rozwiązać ich problem. W ostatecznym rozrachunku do tego dążymy, aby zapewnić najlepszy i największy wybór na rynku inteligentnych produktów zasilanych sprężonym powietrzem. Jeśli w Twoim zakładzie występuje problem przegrzewania się jakichkolwiek elementów skontaktuj się z nami ? z przyjemnością dobierzemy odpowiednie rozwiązanie do Twoich potrzeb.

Scroll to Top