Pompa pneumatyczna do beczki ? kiedy stosować wersję wysokiego podnoszenia

Jeśli masz podobne zastosowanie i chciałbyś dowiedzieć się więcej,

zadzwoń 501 642 025 lub napisz biuro@pneuma.pl

Jeśli potrzebujesz szybko i łatwo napełnić i opróżnić beczkę wodą lub płynem przypominającym wodę, naprawdę nie ma szybszego ani łatwiejszego sposobu na zrobienie tego niż za pomocą dwufunkcyjnej pompy pneumatycznej do beczki. Dwufunkcyjne pompy beczkowe z naszej oferty są dostępne na rynku od dziesięcioleci i są z powodzeniem stosowane w wielu różnych aplikacjach. Pompa pneumatyczna do beczki posiada moc ssącą na poziomie do 2,4m w beczkach pojemności 19, 114, 208 lub 416 l, co czyni ją idealnym rozwiązaniem do wielu typowych zastosowań związanych z utrzymaniem czystości w przemyśle lub przenoszeniem płynów.

 
Pneumatyczne pompy do beczki są dostępne w różnych rozmiarach

W przypadkach, w których ciecz ma wyższą lepkość lub znajduje się poniżej poziomu 2,4 m, oferujemy pompę pneumatyczną  do beczki Heavy Duty. Generuje moc ssącą na poziomie do 4,5 m i jest wyposażona w wąż ssawny o długości 6 m. Od czasu wprowadzenia na rynek, pompa pneumatyczna wysokiego podnoszenia została z powodzeniem wdrożona w wielu zastosowaniach, w których dodatkowa moc ssąca była kluczowa:

  • Producent sosów w butelkach (o konsystencji przypominającej sos do grilla lub keczup) używa pompy pneumatycznej do beczki do sprzątania w przypadkach, gdy butelki są przepełnione lub awaria przenośnika powoduje dozowanie sosu, gdy pod dyszą nie ma butelki. Wąż o długości 6 m zapewnia dostęp do obsługi kilku linii produkcyjnych za pomocą jednego centralnie umieszczonego systemu, a dwukierunkowe zawór umożliwia łatwe opróżnianie beczki do systemu zbierania odpadów.
  • Firma produkująca prefabrykaty betonowe używa pompy pneumatycznej do beczki do różnych zastosowań związanych z czyszczeniem. Moc ssąca pompy wysokiego podnoszenia jest potrzebna, w szczególności w przypadku wycieków oleju hydraulicznego.
  • Operator promu używa pompy pneumatycznej do beczki do czyszczenia powierzchni w maszynowni. Umieszczono pompę wysokiego podnoszenia na pokładzie nad maszynownią 20-metrowy wąż rozciąga się do zęzy, aby ją opróżnić, a gdy beczka jest pełna, pokrętło jest ustawiane na opróżnianie, aby można go było wypompować ciecz do pojemnika na odpady.
  • Firma budowlana używa pompy pneumatycznej do beczki do czyszczenia szlamu powstałego podczas operacji cięcia betonu. Wąż o długości 6 m umożliwia wygodne utrzymywanie beczki poza obszarem cięcia.

W naszej ofercie znajdują się różnorodne odkurzacze przemysłowe, które zaspokoją większość potrzeb związanych z czyszczeniem. Wszystkie są zasilane sprężonym powietrzem, co oznacza, że nie mają silników elektrycznych, które mogłyby się spalić, ani ruchomych części, które mogłyby się zużyć. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zadzwoń do nas.

Scroll to Top