Odmuchiwanie personelu w kabinie lakierniczej

Jeśli masz podobne zastosowanie i chciałbyś dowiedzieć się więcej,

zadzwoń 501 642 025 lub napisz biuro@pneuma.pl

Odmuchiwanie personelu w kabinie lakierniczej

Problem: Utrzymanie rygorystycznej czystości w samochodowej kabinie lakierniczej ma podstawowe znaczenie. Jednakże, zawieszony w powietrzu pył z odzieży pracowników wchodzących do kabiny osiadał na karoserii. Te drobne niedoskonałości nasiliły się po malowaniu, skutkując niedopuszczalnie wysokimi poziomami braków.

 

Odmuchiwanie personelu w kabinie lakierniczej
Odmuchiwanie personelu w kabinie lakierniczej

Rozwiązanie: Wejście kabiny lakierniczej zostało otoczone szeregiem noży powietrznych jonizujących “Super ” Gen4. Ten „prysznic zjonizowanego powietrza” neutralizował ładunki elektrostatyczne na odzieży pracownika i kierował pył do odpowietrznika podłogowego. Zanieczyszczenia kabiny lakierniczej i braki dotyczące wykończenia zostały znacznie ograniczone.

 

Komentarz: Zdolność zjonizowanego powietrza do dosięgnięcia i dotknięcia pracownika była kluczem do sukcesu w tym zastosowaniu. Nóż powietrzny jonizujący “Super” zużywa niewielką ilość sprężonego powietrza do doprowadzenia strumienia powietrza o dużej objętości z otoczenia na naładowaną powierzchnię. Nóż jest w stanie skutecznie eliminować ładunki elektrostatyczne i przyciągane przez nie zanieczyszczenia z odległości do 6 m.

Zastosowania

Najpopularniejsze produkty dla tego zastosowania

Nóż powietrzny jonizujący "Super" Gen4
Mocny eliminator ładunków elektrostatycznych. Rozproszony, antyporażeniowy strumień zjonizowanego powietrza do czyszczenia przed malowaniem, etykietowaniem i pakowaniem
Scroll to Top