Producent perfum i zapachów usuwa pył z opakowań

Jeśli masz podobne zastosowanie i chciałbyś dowiedzieć się więcej,

zadzwoń 501 642 025 lub napisz biuro@pneuma.pl

Producent perfum i zapachów usuwa pył z opakowań

Problem: Producent perfum i zapachów miał problem z opakowaniami swoich wysokiej jakości perfum. Taśma przenośnika używana do transportu pudełek do zgrzewarki celofanu pocierała o powierzchnię pudełka i wzbudzała na nim ładunki elektryczności statycznej, które czyniły z pudełka „magnes pyłu”. Pył tekturowy i cząsteczki z otoczenia lądowały na pudełkach perfum, które były przepuszczane przez zgrzewarkę celofanu. Uwięziony pył powodował nieatrakcyjny wygląd gotowego opakowania. Firma nie zezwalała na wypuszczanie z zakładu pudełek o nieatrakcyjnym wyglądzie. Próby czyszczenia pudełek przy użyciu zwykłych pistoletów pneumatycznych dawały słabe wyniki.

Rozwiązanie: Firma zainstalowała nóż powietrzny jonizujący “Super” Gen4 przed wejściem pudełka do zgrzewarki. Naładowana powierzchnia była całkowicie neutralizowana za pomocą zjonizowanego strumienia powietrza, a pył i cząsteczki były zdmuchiwane. Pudełka owinięte celofanem były idealnie czyste.

Komentarz: Nóż powietrzny jonizujący “Super” Gen4 firmy EXAIR jest używany do zastosowań podobnych do przedstawionego, w których wygląd ma istotne znaczenie dla sprzedaży produktu. Nóż powietrzny jonizujący “Super” jest powszechnie używany do czyszczenia przed pakowaniem, operacji otwierania i napełniania worków, czyszczenia karoserii samochodowych przed malowaniem, czyszczenia wstęg, jak również eliminowania zakleszczeń, rozdarć oraz bolesnych wyładowań elektrostatycznych.

Zastosowania

Najpopularniejsze produkty dla tego zastosowania

Nóż powietrzny jonizujący "Super" Gen4
Mocny eliminator ładunków elektrostatycznych. Rozproszony, antyporażeniowy strumień zjonizowanego powietrza do czyszczenia przed malowaniem, etykietowaniem i pakowaniem
Scroll to Top