Zasysanie plastikowych piłeczek

Jeśli masz podobne zastosowanie i chciałbyś dowiedzieć się więcej,

zadzwoń 501 642 025 lub napisz biuro@pneuma.pl

Zasysanie plastikowych piłeczek
Przenośnik pneumatyczny “Line Vac” zasysa plastikowe piłeczki

 

Problem: Restauracje fast food i centra zabawowe wyposażone są często w baseny wypełnione piłeczkami z tworzywa sztucznego do zabawy dla dzieci. Piłeczki są okresowo myte przez serwis używający sprzętu do dezynfekcji zamontowanego na samochodzie. Personel serwisowy nabiera piłeczki do siatek, przenosi je do samochodu w celu umycia, a następnie transportuje je z powrotem do basenu – żmudna i czasochłonna praca.

 

Rozwiązanie: Na samochodzie została zamontowana sprężarka powietrza zasilająca 2 aluminiowe przenośniki Line Vac model 6087 4″ (102mm). Za pomocą węża podłączonego do pierwszego przenośnika Line Vac, piłeczki są zasysane z basenu i przesyłane do myjki. Po dezynfekcji, za pomocą drugiego przenośnika Line Vac i węża piłeczki są transportowane z powrotem do basenu. Czas mycia i koszty uległy znacznemu obniżeniu.

 

Komentarz: Kompaktowa konstrukcja i prostota działania były kluczem do powodzenia w tym zastosowaniu. Przenośnik Line Vac charakteryzuje się również dużymi średnicami gardzieli dla zapewnienia maksymalnej przepustowości np. dużych piłeczek z tworzywa sztucznego.

Zastosowania

Najpopularniejsze produkty dla tego zastosowania

Wysokie wydajności transportowe, idealne do długich dystansów. Dostępne z aluminium, stali nierdzewnej (303 i 316) oraz ze stopu metali do dużych obciążeń.
Idealne rozwiązanie do montażu na sztywnych rurociągach, przewodach itp. Dostępne w wykonaniu z aluminium, stali nierdzewnej (303 i 316) oraz stopu…
Najlepsze rozwiązanie do transportu lekkich materiałów na krótkie dystanse. Wykonanie z aluminium.
Najwydajniejsze przenośniki Line Vac transportują duże ilości materiału i są odporne na zużycie. Wykonanie ze stopu metali.
Scroll to Top