Chłodzenie szaf sterowniczych do wysokich temperatur

Jeśli masz podobne zastosowanie i chciałbyś dowiedzieć się więcej,

zadzwoń 501 642 025 lub napisz biuro@pneuma.pl

Lato to ulubiona pora roku wielu osób. Niestety , w zakładach produkcyjnych lato to okres, w którym często dochodzi do nieoczekiwanych postojów i zatrzymań produkcji spowodowanych przegrzewaniem się podzespołów zamontowanych w szafach sterowniczych.

Systemy chłodzenia szaf sterowniczych od EXAIR pomogą wyeliminować przestoje spowodowane wysoką temperaturą, brudem i wilgocią. Rozwiązania Cabinet Cooler z naszej oferty posiadają certyfikat UL i CE, aby zachować integralność klasy ochrony NEMA 4, 4X i NEMA 12. Systemy Cabinet Cooler to niezawodny sposób na chłodzenie i oczyszczanie elektrycznych paneli sterowania z wykorzystaniem technologii rurki wirowej, która wytwarza zimne powietrze ze zwykłego sprężonego powietrza.

Jednym z naszych specjalistycznych zastosowań jest chłodzenie szaf sterowniczych w obszarach o wyższych niż normalnie temperaturach otoczenia. Czasami szafy elektryczne znajdują się w pobliżu źródeł ciepła, takich jak kotłownie, piece, piekarniki itp. Jeśli temperatura otoczenia przekracza 52° C, oferujemy systemy dedykowane do pracy w wysokiej temperaturze.

Odporne na wysokie temperatury chłodnice EXAIR zapewniają ochronę szafy przed przegrzaniem w warunkach otoczenia gdzie temperatura wynosi od 52°C do 93°C. Jeśli masz wątpliwości, napisz do nas a my określimy czy w konkretnej aplikacji wymagana jest wersja standardowa czy do wysokich temperatur.

Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas wideoprezentacją produktu:

Chłodnice szaf sterowniczych do wysokich temperatur są produktami z czasem realizacji zamówienia około 2 tygodni. Dlatego, jeśli w Twoim zakładzie w okresie letnim występuje problem przegrzewania się szaf sterowniczych nie zwlekaj i skontaktuj się z nami w celu uzyskania oferty.

Scroll to Top