Niestandardowe noże pneumatyczne do wyjątkowych zastosowań

Oferowane przez nas noże pneumatyczne firmy EXAIR są wydajnym i wysoce skutecznym narzędziem do przedmuchiwania, chłodzenia, czyszczenia i suszenia w niezliczonych procesach produkcyjnych.

Aby sprostać szerokiej gamie unikalnych problemów, z jakimi borykają się zakłady produkcyjne, firma EXAIR ma możliwość dostosowania noży powietrznych do różnych specyfikacji.

Dostosowania noży pneumatycznych mogą obejmować rozmiar, kształt, materiał, niestandardowe otwory montażowe i wymiary. Są one tworzone w celu rozwiązania konkretnych problemów produkcyjnych.

Dla klientów z ograniczeniami przestrzennymi mogą być tworzone mniejsze długości lub cieńsze profile. W sytuacjach, gdy nóż musi być zainstalowany w ściśle określonym miejscu, można dostarczyć specjalne wsporniki montażowe lub dodatkowe/niestandardowe wloty powietrza, aby dopasować je do istniejącego systemu.

W zastosowaniach, w których standardowe aluminium, stal nierdzewna lub PVDF nie sprawdzają się, stosuje się inne materiały, takie jak CPVC lub termoplastyczne tworzywo PEEK z wypełnieniem szklanym. Możliwe jest spełnienie specjalnych wymagań w zakresie znakowania w celu powiązania noży z określonymi maszynami lub krytycznymi procesami. Unikalne kształty i profile, takie jak dwustronne lub zakrzywione noże pneumatyczne, również mogą być rozwiązaniem dla pewnych specjalistycznych procesów.

 

Noże powietrzne na specjalne zamówienie

 

Noże pneumatyczne są dostępne w wersjach „Super”, „Standard” i „Full-Flow”, a wszystkie wersje mogą być dostosowane do konkretnych potrzeb klienta. Aby uzyskać pomoc w rozwiązaniu konkretnych problemów z przedmuchiwaniem, prosimy o kontakt z nami. Wszystkie noże powietrzne są zgodne z normą CE.

Kontakt

tel.: +48 (76) 862 30 77

tel. kom.: +48 501 642 025

e-mail: biuro@pneuma.pl