Odkażanie i dezynfekcja za pomocą dysz rozpylających EXAIR

Jeśli masz podobne zastosowanie i chciałbyś dowiedzieć się więcej,

zadzwoń 501 642 025 lub napisz biuro@pneuma.pl

Gdy pandemia COVID-19 zaczęła się rozprzestrzeniać, nasz dostawca EXAIR został uznany za niezbędny ze względu na relacje z kluczowymi firmami, które również pomagają walczyć z pandemią i utrzymać nasze życie na bezpiecznym poziomie. Do grona klientów EXAIR należą branże: medyczna, żywnościowa, farmaceutyczna i prawie każda branża wymieniona przez Departament Bezpieczeństwa Krajowego jako kluczowa.

 

Każda firma zatrudniająca pracowników w obecnych czasach ma potrzeby związane z odkażaniem. Również OEM (producenci oryginalnego sprzętu), dostarczający systemy dezynfekujące do swoich procesów i produktów znaleźli się na liście klientów EXAIR.

 

Dysze rozpylające z naszej oferty, zaprojektowane do rozpylania płynów w szerokim zakresie różnych aplikacji wykorzystują niewielką ilość sprężonego powietrza, które miesza się z dopływem cieczy, tworząc drobną mgiełkę. Dzięki temu są bardzo skuteczne w aplikacjach, które dozują drogie farby, oleje lub inne płyny. Zamiast marnować kosztowne materiały, dyszę można ustawić tak, aby dokładnie dozowała tylko taką ilość cieczy jaka jest konieczna. Produkty wykonane są ze stali nierdzewnej typu 303.

 

Dysze rozpylające mają kluczowe znaczenie w zakresie dezynfekcji i odkażania. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że są one wykorzystywane do budowy systemów dezynfekujących, w przypadkach gdy istnieje częsta konieczność uzupełniania płynu dezynfekującego.

 

Inny klient wykorzystuje dyszę rozpylającą model EF1010SS do przeprowadzania suchego zamgławiania w pomieszczeniach mieszkalnych i komercyjnych w celu wyeliminowania pleśni, nieprzyjemnych zapachów i czynników chorobotwórczych. Jest to powszechny proces, ale ze względu na obawy związane z COVID-19 zaobserwowano dramatyczny wzrost działalności związanej z usuwaniem patogenów. Stosując dwuetapowy proces zamgławiania na sucho, roztwór wypełnia całą przestrzeń, aby usunąć wszelkie zanieczyszczenia i zapobiec rozwojowi drobnoustrojów w przyszłości. Dysza zapewnia drobną rozpyloną mgiełkę, która wypełnia całą przestrzeń w krótkim czasie. Po fizycznym wyczyszczeniu wszystkich powierzchni stosuje się drugie rozwiązanie, które zapobiega przyszłemu rozwojowi drobnoustrojów.

Kolejny klient produkuje kabiny odkażające dla personelu. Zauważyli również wzrost liczby zapytań, ponieważ firmy chcą odkażać swoich pracowników po wejściu do budynku. Wykorzystując (3) rozpylające dysze EXAIR SF2020SS, są w stanie rozpylić roztwór odkażający, aby pomóc w usunięciu patogenów z ich odzieży, zanim będzie możliwe rozprzestrzenienie się po biurze.

 

Jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie automatycznego odkażania i dezynfekcji skontaktuj się z nami.

Scroll to Top