Wzmacniacz przepływu powietrza EXAIR usuwa opary

Jakiś czas temu temu skontaktował się z nami klient z branży wytłaczania, który chciał zwiększyć przepływ powietrza podczas operacji galwanizacji. Firma produkuje kilka różnych kształtów profili aluminiowych za pomocą 8 dużych pras do wytłaczania. Na jednej z pras produkuje się specjalne produkty, które są kierowane dalej do operacji wykończeniowej w celu anodowania.

Nad zbiornikami procesowymi do anodowania zastosowano wyciąg próżniowy do wychwytywania oparów, aby powietrze mogło zostać oczyszczone przed wytłaczaniem. Klient odnotował znaczny wzrost poziomu LZO (lotnych związków organicznych) w tym obszarze i po przeprowadzeniu wewnętrznych testów ustalono, że istniejący system nie przepuszcza wystarczającej ilości powietrza, aby gazy mogły zostać odpowiednio odprowadzone.

 

 

W wyniku dalszej analizy udostępniliśmy bezpłatnie wzmacniacz przepływu powietrza model # 120022 2 ? ?Super Air Amplifier? do przetestowania. Wzmacniacze przepływu powietrza są jednym z najbardziej wydajnych produktów z oferty EXAIR. Korzystając z opatentowanej podkładki wewnętrznej, zużywają niewielką ilość sprężonego powietrza, które przechodzi przez wewnętrzną komorę, gdzie jest wydmuchiwane przez cienką szczelinę z dużą prędkością. Ten ukierunkowany przepływ powietrza tworzy niższe ciśnienie po stronie wlotowej, które zasysa dużą ilość powietrza z otoczenia. Dwa łączące się strumienie powietrza zapewniają dużą objętość ?wzmocnionego?, intensywnego przepływu powietrza wylotowego, co czyni je idealnymi do zwiększania przepływu.

 

 

Jeśli chcesz zwiększyć przepływ powietrza w swoim zakładzie lub jeśli musisz usunąć szkodliwe opary, wzmacniacz przepływu powietrza jest idealnym wyborem. Aby uzyskać pomoc w wyborze najlepszego modelu lub omówić konkretny proces, skontaktuj się z nami.

Kontakt

tel.: +48 (76) 862 30 77

tel. kom.: +48 501 642 025

e-mail: biuro@pneuma.pl