sprężarki powietrza

Sprężarki śrubowe z instalacją sprężonego powietrza

W wielu gałęziach przemysłu, takich jak przemysł spożywczy, farmaceutyczny czy chemiczny, kluczową rolę pełnią wykorzystywane urządzenia czy narzędzia. W naszej firmie oferujemy profesjonalne rozwiązania dla firm potrzebujących rozwiązań niezawodnych. Znajdziesz u nas kompleksowe sprężarki śrubowe z instalacją sprężonego powietrza. Takie elementy mogą być wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu wspierając pracę konkretnych przedsiębiorstw.

Funkcjonalność i niezawodność

Nasze sprężarki śrubowe cechują się wysoką wydajnością i niezawodnością, co przekłada się na stabilność procesów produkcyjnych. Posiadają one zaawansowane rozwiązania technologiczne, które zapewniają efektywną pracę przy minimalnym poziomie hałasu. Oferujemy różne modele sprężarek, w zależności od potrzeb naszych klientów. W naszej ofercie znajdują się sprężarki śrubowe o mocy od 5 do 400 kW oraz o wydajności od 0,5 do 53,4 m³/min.

Instalacja sprężonego powietrza to kompleksowa usługa, którą oferujemy naszym klientom. Projektujemy i wykonujemy instalacje, które odpowiadają potrzebom naszych klientów. Współpracujemy z najlepszymi producentami, dzięki czemu mamy dostęp do najwyższej jakości komponentów, które gwarantują niezawodną pracę całego systemu. Nasi specjaliści mają bogate doświadczenie w projektowaniu instalacji sprężonego powietrza, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Serwis uszkodzonego sprzętu

Nasza oferta zawiera także serwis sprężarek śrubowych i systemów sprężonego powietrza. Oferujemy kompleksowe rozwiązania, które obejmują przeglądy, konserwację oraz naprawy. Nasze usługi serwisowe zapewniają długotrwałą niezawodność urządzeń oraz minimalizują koszty związane z ich eksploatacją. Posiadamy zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy są w stanie szybko i sprawnie przeprowadzić wszelkie naprawy i konserwacje. Nasza oferta serwisowa obejmuje także dostęp do oryginalnych części zamienne, co pozwala na zachowanie wysokiej jakości pracy urządzeń śrubowych i instalacji sprężonego powietrza.

Kompleksowa dostawa i montaż sprężarkowni przemysłowej. Wykonanie głównego rurociągu sprężonego powietrza DN80 na całym obiekcie z podłączeniem wszystkich maszyn zasilanych powietrzem.

W zestawie znajdują się sprężarki śrubowe Hertz Kompressoren typ HPR 110 oraz kompresor śrubowy z falownikiem typ FRECON 75. Bufor stanowi zbiornik wyrównawczy o pojemności 5 m3.

Klasę czystości 1:4:1 zapewnia osuszacz ziębniczy typ HRD 170 z zabudowanymi filtrami sprężonego powietrza. Kondensat poprowadzony jest osobą nitką do separatora woda-olej.

Sprężarki objęte są programem monitorowania on-line w chmurze Logika Cloud, zapewniamy obsługę serwisową 24h.

Kontakt

tel.: +48 (76) 862 30 77

tel. kom.: +48 501 642 025

e-mail: biuro@pneuma.pl