Bezolejowe sprężarki tłokowe PET MASTER | 0 - 40 bar |

Seria PET MASTER firmy Hertz Kompressoren to niezawodne i wysoko wydajne, bezolejowe sprężarki tłokowe stosowane w produkcji butelek PET, przemyśle spożywczym i medycznym.

Dostarczają w 100% wolne od oleju sprężone powietrze, ponieważ w komorze sprężania nie ma oleju.

Działają w zakresie od 0 do 40 bar. Posiadają zintegrowaną konstrukcję, dzięki czemu zajmują mało miejsca.


    W przypadku chłodnic międzystopniowych i aftercoolerów stosowana jest rura ze stali nierdzewnej, która jest bardziej wydajna pod względem wymiany ciepła i bardziej odporna na korozję.

    Konstrukcja chłodnic ma za zadanie przenosić powietrze przez rurę oraz wodę przez ściankę korpusu. Dzięki kompaktowej konstrukcji chłodnice rurowe są łatwe do utrzymania, a ich wydajność chłodzenia jest wysoka.

    Sprężarka zapewnia oszczędność energii dzięki pracy w trybie pod obciążeniem / bieg luzem w zakresie ustawionych maksymalnych i minimalnych wartości ciśnienia, określonych zgodnie z wymaganiami systemowymi.

    Duża obudowa głowicy i niskie obroty silnika oraz tłoka minimalizują obciążenia sprężarki.

    Zintegrowany system elektryczny zapewnia przyjazną dla użytkownika obsługę.

    Sterownik
    • Zaawansowany, przyjazny dla użytkownika 7-calowy kolorowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości
    • Szybka, przemysłowa infrastruktura PLC o solidnej konstrukcji
    • Szyfrowany system ochrony dostępu z różnymi poziomami autoryzacji
    • Wyraźne wyświetlanie odpowiednich danych na ekranie, rejestrowanie wykresów trendów i aktywne monitorowanie
    • Historia alarmów Zapis ostatnich 100 alarmów
    • Funkcje komunikacji Ethernet / ModBus w standardzie
    • Zdalna funkcja monitorowania i kontroli / Zgodność z GSM, Internetem i przemysłem 4.0
    • Elastyczna, programowalna / rozszerzalna struktura wejścia / wyjścia
    Standardowe wyposażenie

    Elementy wysokiej jakości, takie jak silniki elektryczne IP55 z klasą efektywności IE3, system rozruchowy gwiazda-trójkąt, materiały elektryczne dobrane zgodnie z normami IEC, UL / cUL, CE, wytrzymałe bloki sprężarek są dostarczane jako standardowe we wszystkich naszych produktach.

    https://www.pneuma.pl/wp-content/uploads/2018/12/IMG_4573-1152x1400.jpg
    https://www.pneuma.pl/wp-content/uploads/2018/12/IMG_4579-800x700.jpg

    MODELCiśnienieR.P.MWydajnośćMoc silnikaWymiary mmWaga
    barm³/minkWSzer Wyskg
    PET MASTER 50403003,6371811353324034800
    PET MASTER 75404555,5551811353324034900
    PET MASTER 100403857,4751812355024316300
    PET MASTER 125404559,1901812355024316400
    PET MASTER 1504038011,61101975416828147350
    PET MASTER 1804046013,51321975416828147450
    PET MASTER 2204046016,41601975416828147850
    PET MASTER 2704040521,32002212422328409100
    PET MASTER 30040450232202212422328409200

    Kontakt
    close slider

    tel.: +48 (76) 862 30 77

    tel. kom.:+48 501 642 025

    e-mail: biuro@pneuma.pl